Clinton gaat voor Obama vechten

Laatste update:  26 juni 2008 21:25 info

WASHINGTON - De Amerikaanse senator Hillary Clinton heeft zich donderdag volmondig achter de gedoodverfde Democratische presidentskandidaat Barack Obama geschaard.

Foto:  ANP

Zij sprak haar steun uit voor Obama op een bijeenkomst in Washington met vertegenwoordigers van de Latijns-Amerikaanse gemeenschap in de Verenigde Staten.

Clinton had de strijd om de Democratische kandidatuur van Obama verloren. Aanvankelijk weigerde zij haar nederlaag te erkennen. Bij de Latijns-Amerikanen in de VS was zij populairder dan Obama.

De voormalige rivalen voeren vrijdag gezamenlijk campagne om de eenheid bij de Democraten te benadrukken. Voor de verkiezingsbijeenkomst is de plaats Unity (Engels voor eenheid) in New Hampshire gekozen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Film

BAFTA voor Meryl Streep in rol Thatcher

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Meryl Streep wint BAFTA

Meryl Streep heeft zondag de BAFTA voor beste actrice gewonnen voor haar rol als Margaret Thatcher in de film The Iron Lady. Ook The Artist viel in de prijzen.

Lees meer

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder