Verdacht pakketje ontregelt treinverkeer

Laatste update:  27 mei 2008 18:52 info

AMSTERDAM - Een verdacht pakketje heeft het treinverkeer rond Amsterdam dinsdagmiddag ernstig ontregeld. Tussen kwart voor vijf en kwart over vijf reden er geen treinen van en naar het Centraal Station. Andere stations in de hoofdstad waren wel bereikbaar.

Foto:  Louis Sweekhorst

Het treinverkeer komt inmiddels weer langzaam op gang. Op sommige trajecten rijden nog geen treinen, waardoor reizigers rekening moeten houden met vertragingen, meldde spoorbeheerder ProRail.

Een van de belangrijkste lijnen, die tussen Amsterdam CS, Schiphol en Leiden, is wel weer in gebruik.

Vals alarm

De politie trof het pakketje rond kwart voor vijf aan in een trein op Amsterdam CS. Zij sloot een deel van het gebouw af.

Onderzoek wees uit dat er sprake was van vals alarm. Een half uur later gaf de politie het station dan ook weer vrij.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Film

BAFTA voor Meryl Streep in rol Thatcher

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Meryl Streep wint BAFTA

Meryl Streep heeft zondag de BAFTA voor beste actrice gewonnen voor haar rol als Margaret Thatcher in de film The Iron Lady. Ook The Artist viel in de prijzen.

Lees meer

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder