VN voedselhulp Myanmar nog niet uitgedeeld

Laatste update:  10 mei 2008 09:23 info

BANGKOK - Een lading met voedzame biscuits voor 95.000 slachtoffers van de cycloon, is na een etmaal nog niet onder de bevolking in Myanmar verspreid.

Foto:  ANP

"Meer dan 24 uur na de landing in Yangon, is de voedselhulp nog steeds in handen van de autoriteiten op het vliegveld", aldus een woordvoerder van het VN-voedselprogramma (WFP) vanuit Bangkok. "Het is zeer frustrerend, maar we geven niet op. We gaan juist nog harder werken."

Junta

Vrijdag meldde de VN dat de militaire junta twee ladingen noodhulp in beslag had genomen. WFP schortte haar vluchten tijdelijk op uit ontevredenheid over de gang van zaken.

Zaterdag komen twee nieuwe vliegtuigen met noodhulpgoederen van de VN aan in Yangon.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Pinkpop 2012

Anouk krijgt eindelijk respect op Pinkpop

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Klaas Faber overleden

De Nederlandse oorlogsmisdadiger Klaas Carel Faber is donderdag op 90-jarige leeftijd overleden.

Lees verder

Brand Sappemeer

Een vrijstaand huis aan de Noorderstraat in Sappemeer is zaterdag verwoest door een uitslaande brand.

Lees verder en bekijk foto's

Robert Pattinson

Robert Pattinson bespreekt in Cannes ziijn nieuwe film Cosmopolis waarin hij een multimiljonair op de rand van de afgrond speelt.

Bekijk fotoserie (4)