Amerikaanse na vlucht van 32 jaar weer vastgezet

Laatste update:  1 mei 2008 07:05 info

LOS ANGELES - Een Amerikaanse vrouw die ontsnapte uit een gevangenis en 32 jaar lang uit handen van justitie wist te blijven, is gearresteerd en zit weer vast. Dat maakten de autoriteiten in de Amerikaanse staat Californië woensdag bekend.

Foto:  Novum Nieuws

Marie Walsh (53) werd gepakt in San Diego waar ze tien jaar lang onder een valse naam had geleefd. De vrouw, inmiddels moeder van drie kinderen, werd in 1975 veroordeeld tot een straf van tien tot twintig jaar cel voor drugsvergrijpen. Na een jaar nam ze de benen uit een gevangenenkamp in Detroit, Michigan.

Walsh, die veroordeeld werd onder de naam Susan Lefevre, zit vast in afwachting van uitlevering aan Michigan waar ze de rest van haar straf uit zal moeten zitten. Volgens de vrouw weet haar familie van niets. Ze hoopt op mededogen als ze weer moet voorkomen in Michigan.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Auto

BMW M6 gepresenteerd

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (102)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)