Twee branden in Gelderse Randwijk

Laatste update:  19 maart 2008 22:11 info

RANDWIJK - In het Gelderse Randwijk hebben woensdagmiddag-en avond in twee schuren branden gewoed. Bij een brand werden onder meer veertig caravans en enkele oldtimers verwoest. Dat maakte een woordvoerster van de brandweer bekend.

Foto:  Philip de Fretes

Een brand in de straat De Hel verwoestte woensdagmiddag een grote schuur waarin de caravans en wagens stonden gestald.

Rookontwikkeling

De brand ging gepaard met enorme rookontwikkeling. Voor het bestrijden van de brand waren dertig brandweermensen ingezet. De totale schade bedraagt vermoedelijk een half miljoen euro.

In de avond legde een brand een schuur aan de Knoppersweg volledig in de as. Het gebouw diende als opslagplaats voor 200 ton aardappels. De brandweer had het vuur binnen een uur onder controle.

Schade

Over de schade kon de zegsvrouw nog geen uitspraken doen. Volgens de brandweervoerster hebben de branden niets met elkaar te maken."Het is puur toeval."

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Politiek

'Kunduz' heeft Sap pijn gedaan

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

NUzakelijk column

'In Hilversum pakken ze je soms hard aan. Tien tips voor het moment dat Rutger van PowNews voor je deur staat.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Laatste schaatsdag

Zaterdag lijkt de laatste goede schaatsdag te zijn, met temperaturen onder nul. Het mooie schaatsweer leidde tot drukte op de spoedeisende hulp, maar leverde wel prachtige beelden op. 

Lees meer