Vrouw (59) mishandeld na opmerking in bus

Laatste update:  12 maart 2008 13:13 info

EDE - Een 59-jarige inwoonster van Ede is dinsdagavond in de bus in haar woonplaats mishandeld door een meisje en een jongen.

Foto:  Inertia Stock

Dat gebeurde nadat de vrouw een opmerking maakte over het feit dat het meisje en een vriendin hun voeten op de bank hadden gelegd.

Na een woordenwisseling spuugde het meisje de vrouw in haar gezicht. Vervolgens bemoeide een jongen die achter in de bus zat, zich er mee. Hij pakte de Edese vast, zodat het meisje haar kon slaan en schoppen.

Toen een andere passagier de belaagde vrouw te hulp schoot, vluchtten de twee meisjes en de jongen de bus uit. De politie stelt een onderzoek in.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Pinkpop 2012

Anouk krijgt eindelijk respect op Pinkpop

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Klaas Faber overleden

De Nederlandse oorlogsmisdadiger Klaas Carel Faber is donderdag op 90-jarige leeftijd overleden.

Lees verder

Brand Sappemeer

Een vrijstaand huis aan de Noorderstraat in Sappemeer is zaterdag verwoest door een uitslaande brand.

Lees verder en bekijk foto's

Robert Pattinson

Robert Pattinson bespreekt in Cannes ziijn nieuwe film Cosmopolis waarin hij een multimiljonair op de rand van de afgrond speelt.

Bekijk fotoserie (4)