Zware aardbeving treft Griekenland

Laatste update:  14 februari 2008 13:46 info

ATHENE/WASHINGTON - Griekenland is donderdagochtend getroffen door een zware aardbeving. Aanvankelijk meldden Amerikaanse seismologen zeer krachtige aardschokken met een kracht van 7,3 op de schaal van Richter, maar dat is inmiddels bijgesteld tot 6,5.

Foto:  ANP

Er zijn vooralsnog geen berichten over slachtoffers. Wel brak er op veel plaatsen paniek uit en renden geschrokken mensen de straat op, zo meldden Griekse media.

Het epicentrum van de beving lag in het zuiden van het schiereiland Peloponnesos. In de hoofdstad Athene werd de beving zeker vijftien seconden gevoeld.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

NUsport - Voetbal

Ferguson noemt Suarez 'schande' voor Liverpool

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

NUzakelijk column

'In Hilversum pakken ze je soms hard aan. Tien tips voor het moment dat Rutger van PowNews voor je deur staat.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Laatste schaatsdag

Zaterdag lijkt de laatste goede schaatsdag te zijn, met temperaturen onder nul. Het mooie schaatsweer leidde tot drukte op de spoedeisende hulp, maar leverde wel prachtige beelden op. 

Lees meer

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video