Vlaams Belang op bres voor Wilders

Laatste update:  17 januari 2008 15:29 info

BRUSSEL - Het Vlaams Belang is donderdag in actie gekomen voor Geert Wilders. De Vlaams-nationalistische partij veroordeelt het "dreigement" dat de grootmoefti van Syrië afgelopen dinsdag heeft geuit aan het adres van Nederland.

Foto:  ANP

De grootmoefti zei dinsdag na een speech in de plenaire zaal van het Europees Parlement tegenover het ANP, dat als het na Wilders' Koranfilm komt tot geweld en bloedvergieten, Geert Wilders daarvoor zelf verantwoordelijk is.

De grootmoefti riep het Nederlandse volk op Wilders te stoppen voor hij zijn film aan het publiek laat zien.

Vrije meningsuiting

Het Vlaams Belang veroordeelt die "bedreigingen aan het adres van Europeanen die hun recht op vrije meningsuiting uitoefenen". De grootmoefti moet zijn woorden intrekken.

Doet hij dat niet, dan mag hij nooit meer in het Europees Parlement komen, aldus het Vlaams Belang.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Wetenschap

Stevige vorstperiode maakt winter ‘normaal’

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (101)

Meryl Streep wint BAFTA

Meryl Streep heeft zondag de BAFTA voor beste actrice gewonnen voor haar rol als Margaret Thatcher in de film The Iron Lady. Ook The Artist viel in de prijzen.

Lees meer

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

NUzakelijk column

'Het ziet er helemaal niet zo slecht uit voor het beleggingsjaar 2012.'

Lees verder op NUzakelijk.nl