Meer dan 100 mensen verhoord na schietpartij

Laatste update:  8 december 2007 16:39 info

ROTTERDAM - Na een schietpartij zaterdagochtend in een café aan de Mauritsweg in Rotterdam heeft de politie meer dan honderd bezoekers verhoord. Dat liet een politiewoordvoerder zaterdag weten.

Foto:  NU.nl

Bij de schietpartij raakte niemand gewond. "De aanwezigen wilden aanvankelijk niet meewerken aan het onderzoek. Daarom hebben wij ze allemaal in bussen naar het politiebureau gebracht voor verhoor."

Volgens de woordvoerder was dit nodig om een goed beeld te krijgen van de situatie en mogelijke verdachte(n). De ondervraagden mochten in de loop van de ochtend naar huis.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

NUsport - Voetbal

Guidetti kan zijn geluk niet op

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)