Vrachtwagens zorgen voor stremming bij Breda

Laatste update:  22 november 2007 23:48 info

BREDA - De A27 bij Breda is donderdagavond enkele uren gestremd geweest door twee incidenten met vrachtwagens. Kort voor de avondspits werd de snelweg in noordelijke richting afgesloten vanwege een brandende vrachtwagen.

NU.nl/J. Colfoort

Al snel werd één rijstrook vrijgegeven en nadat de uitgebrande truck was weggesleept, ging de A27 rond half zeven weer volledig open. Op het hoogtepunt zorgde het incident voor 9 kilometer file.

File

Op dezelfde A27 ontstond er ook in zuidelijke richting oponthoud. Hier zorgde een defecte vrachtwagen voor enkele kilometers file.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

NUsport - Voetbal

Guidetti kan zijn geluk niet op

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)