. Het laatste nieuws lees je het eerst op NU.nl
|

'Maddie leeft nog'

Uitgegeven: 18 november 2007 17:13
Laatst gewijzigd: 18 november 2007 21:15

AMSTERDAM - Madeleine McCann is nog in leven. De privé-detective Francisco Marco, die ingehuurd is door de ouders van de 4-jarige Maddie, zegt dat het net zich rond de daders aan het sluiten is.

Dat meldt Skynews op zondag.

Informatie

Marco verklaart er honderd procent zeker van te zijn dat Maddie nog leeft op basis van informatie van inspecteurs die voor de detective werken. Ook de daadwerkelijke arrestatie van de dader kan volgens Marco niet lang meer op zich laten wachten.

Marco weet verder te vertellen dat de ouders van Maddie, Kate en Gerry McCann ondanks het goede nieuws voorzichtig blijven. Eerdere aanknopingspunten in deze zaak liepen op niets uit.

Portugal

De uitspraken van Marco volgen op het bericht dat Maddie twee dagen na haar verdwijning in een auto is gezien.

De privé-detective liet eerder weten dat het meisje in Marokko zou zitten. Maddie wordt nu ruim een half jaar vermist nadat ze op 3 mei verdween uit een appartement in Portugal terwijl haar ouders aan het dineren waren.

© NU.nl

Overig nieuws

NUfoto

Stille tocht

Vrijdagavond vond in Dordrecht een stille tocht plaats ter ere van de vermoorde Milly Boele.

Beelden op NUfoto

Crashed Ice

In Canada staat komend weekeinde de finale van de meest extreme schaatswedstrijd ter wereld op het programma.

Lees verder

Hondenwasmachine

Wasmachine voor de hond. In Japan kan alles.

Bekijk fotoserie