Coalitie verliest nog steeds

Laatste update:  3 november 2007 06:58 info

HILVERSUM - Voor de zevende achtereenvolgende week kan de huidige coalitie van CDA, PvdA en ChristenUnie niet meer op een Kamermeerderheid rekenen. Dat bleek vrijdag uit de peiling van Interview/NSS en het tv-programma Nova.

Foto:  ANP2

Het CDA staat deze week op 39 zetels, een minder dan vorige week. Ook de PvdA levert een zetel in en komt uit op 26 zetels.

De ChristenUnie staat op zeven zetels, ook een minder dan een week geleden. Hiermee staat de coalitie op 72 zetels, als er nu verkiezingen zouden zijn.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

NUsport - EK 2012

Lees alles over het EK op NUsport

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Klaas Faber overleden

De Nederlandse oorlogsmisdadiger Klaas Carel Faber is donderdag op 90-jarige leeftijd overleden.

Lees verder

Brand Sappemeer

Een vrijstaand huis aan de Noorderstraat in Sappemeer is zaterdag verwoest door een uitslaande brand.

Lees verder en bekijk foto's

Robert Pattinson

Robert Pattinson bespreekt in Cannes ziijn nieuwe film Cosmopolis waarin hij een multimiljonair op de rand van de afgrond speelt.

Bekijk fotoserie (4)