A58 dicht door gekantelde vrachtwagen (video)

Laatste update:  24 oktober 2007 10:33 info

ETTEN-LEUR - Op de A58 bij Etten-Leur is woensdag rond 15.30 uur een vrachtwagen geschaard en gekanteld.

NU.nl/Henk

http://www1.nu.tv/home/video/show/7495 De vrachtwagen was geladen met 22 kuub zand, dat op de weg terechtkwam, liet de regiopolitie weten. De weg werd in beide richtingen afgesloten.

De 27-jarige chauffeur uit België raakte lichtgewond. De afsluiting duurde tot na de avondspits.

Toerisme

Terwijl op het strand van Noordwijk de bulldozers af en aan rijden en tanks met hun lange lopen rondom de hotels staan opgesteld, viert het toerisme in het Zuid-Hollandse dorp hoogtij. Dat zei Carla Kieft, directrice van de lokale VVV, woensdag voor het begin van de NAVO-top.

"Al dat militaire vertoon trekt toch een bepaald soort publiek naar de gemeente. Door de top is het uiteraard een stuk drukker dan normaal en dus een goede promotie van Noordwijk", aldus Kieft.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Achterklap

Joan Franka was niet zenuwachtig

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Robert Pattinson

Robert Pattinson bespreekt in Cannes ziijn nieuwe film Cosmopolis waarin hij een multimiljonair op de rand van de afgrond speelt.

Bekijk fotoserie (4)

Ziekenhuisarts

Er komt een nieuw beroep in de geneeskunde: de ziekenhuisarts.

Lees meer

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)