Politie gooit losgeld uit helikopter

Laatste update:  21 maart 2003 11:36 info

PRAAG - De Tsjechische politie is ingegaan op de eisen van afpersers die met aanslagen hadden gedreigd. Agenten gooiden op 25 door de criminelen aangegeven plekken een flinke stapel bankbiljetten uit een helikopter. In totaal bedroeg het 'losgeld' .000 euro. Dat meldde vrijdag de Tsjechische krant Mlada fronta Dnes.

De onbekende afpersers hadden volgens de krant met aanslagen op openbare gebouwen gedreigd. De politie wilde het verhaal vrijdag niet bevestigen maar ook niet ontkennen. Het is niet duidelijk of de criminelen alle zakken geld op de 25 locaties hebben opgehaald.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Cd-recensies

Van Halen - A Different Kind Of Truth

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)