A6 paar uur dicht voor rampenoefening

Laatste update:  6 september 2007 13:19 info

SWIFTERBANT - De A6 tussen de Ketelbrug bij Swifterbant en Lelystad-Noord wordt woensdag in beide richtingen afgesloten voor een grote rampenoefening. Dat zei een woordvoerster van de Hulpverleningsdienst Flevoland (HVDF) donderdag.

Foto:  ANP2

Brandweer, politie, gemeente, waterschap en Rijkswaterstaat doen mee aan de oefening. Welke ramp precies wordt nagebootst, wil de woordvoerster niet zeggen.

"Wij houden het scenario geheim, zodat de oefening zo realistisch mogelijk is voor de deelnemers."

Schrikken

Omwonenden van de oefenplek zijn middels een brief geïnformeerd over de training. "Zodat ze niet schrikken als ze woensdag al die toeters en bellen zien."

Het verkeer wordt omgeleid via een parallelweg over de Ketelbrug. Het is de bedoeling dat weggebruikers niets te zien krijgen van de oefening, stelt de HVDF. De A6 gaat om 19.00 uur dicht en is om 22.30 uur weer open.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Film

BAFTA voor Meryl Streep in rol Thatcher

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Meryl Streep wint BAFTA

Meryl Streep heeft zondag de BAFTA voor beste actrice gewonnen voor haar rol als Margaret Thatcher in de film The Iron Lady. Ook The Artist viel in de prijzen.

Lees meer

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder