Haai jaagt badgasten Tarragona angst aan

Laatste update:  28 juli 2007 20:59 info

TARRAGONA - De schrik zit er goed in bij de mensen die hun vakantie doorbrengen aan het strand van Tarragona in het oosten van Spanje. Meerdere mensen sloegen in de afgelopen dagen alarm, omdat ze meenden dat ze een 2 meter lange haai in zee hadden gezien, aldus de lokale krant Diari de Tarragona zaterdag.

Foto:  ANP

De politie besloot vrijdagavond het strand van Arrabassada over een lengte van 100 meter te ontruimen, nadat drie sportduikers hadden gezegd dat ze een haai hadden gezien.

Twee zwemmers waren donderdag ook al naar de politie gestapt met het verhaal dat ze een haai in de buurt van het strand hadden waargenomen.

Glimp

Na het ontruimen van het strand van Arrabassada spoedden medewerkers van het Rode Kruis en een strandwacht zich naar de vloedlijn om een glimp van de haai op te vangen. Hun speurtocht bleef echter zonder resultaat.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Dossier Midden-Oosten

Deserteurs claimen aanslagen Syriƫ

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (102)

Prinsengrachtconcert

Het Amsterdamse Prinsengrachtconcert is vrijdag voor het eerst ook op het ijs gehouden.

Bekijk fotoserie (4)

Goeroes! (video)

Goeroe Bobby J. Miltenburg vertelt over de fijne kneepjes van feedback geven

Kijk op NUzakelijk.nl

Sabotage Apeldoorn

De politie in Apeldoorn zet totdat de dooi invalt 's avonds en 's nachts mensen in om het ijs in Apeldoorn en omgeving te bewaken en eventuele schaatsers van het ijs te halen.

Lees meer