Engelsen bereiden zich voor op meer wateroverlast

Laatste update:  28 juli 2007 17:25 info

LONDEN - De bewoners in de Engelse overstromingsgebieden hebben zich zaterdag voorbereid op nieuwe zware regenval en overstromingen. Meteorologen voorspellen dat het in de nacht van zaterdag op zondag opnieuw urenlang zal regenen.

Foto:  ANP

De autoriteiten waarschuwden dat het water in de toch al overvolle rivieren snel kan gaan stijgen. De politie in het graafschap Gloucestershire heeft bewoners opgeroepen niet op weg te gaan omdat straten versperd kunnen zijn.

Op zaterdag vond de brandweer in een ondergelopen veld in het historische marktstadje Tewkesbury het lichaam van een 19-jarige man die al een week werd vermist. Daarmee komt het dodental van een maand van overstromingen op negen.

Het zuidwesten en midden van Engeland zijn de afgelopen week getroffen door de ernstigste wateroverlast in zestig jaar. Overstromingen hebben 15.000 huizen beschadigd, aldus de Britse omroep BBC. De totale schade zou kunnen oplopen tot 5 miljard pond (7,5 miljard euro), aldus de Britse omroep BBC.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Griekenland

Lagarde heeft weinig sympathie voor Griekenland

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Klaas Faber overleden

De Nederlandse oorlogsmisdadiger Klaas Carel Faber is donderdag op 90-jarige leeftijd overleden.

Lees verder

Brand Sappemeer

Een vrijstaand huis aan de Noorderstraat in Sappemeer is zaterdag verwoest door een uitslaande brand.

Lees verder en bekijk foto's

Robert Pattinson

Robert Pattinson bespreekt in Cannes ziijn nieuwe film Cosmopolis waarin hij een multimiljonair op de rand van de afgrond speelt.

Bekijk fotoserie (4)