Nijpende tekorten medische zorg Antillen

Laatste update:  14 juli 2007 07:06 info

WILLEMSTAD - Het St. Elisabeth Hospitaal, het enige volwaardige ziekenhuis op de Nederlandse Antillen, is niet in staat ernstig zieke patiënten de noodzakelijke zorg te bieden. Het ontbreekt aan personeel en nieuwe apparatuur, meldde de Volkskrant zaterdag.

Foto:  ANP

De laatste weken zijn er al zestien intensive care-patiënten overgevlogen naar ziekenhuizen in Colombia, Venezuela en de Verenigde Staten omdat de intensive care-bedden op Curaçao allemaal bezet waren.

Ziekenhuisdirecteur Douglas Pinedo heeft minister Klink van Volksgezondheid dringend om 15 miljoen euro aan steun gevraagd om alle problemen op te lossen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Cd-recensies

Van Halen - A Different Kind Of Truth

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)