'Ontvoering' blijkt erotisch spel

Laatste update:  17 juni 2007 12:14 info

AMSTERDAM - Een erotisch spel is vrijdag in Vinkeveen door omstanders voor een ontvoering aangezien.

Foto:  novum

Zij zagen even voor 21.30 uur op een carpoolplaats dat een man, wiens ogen waren dichtgeplakt met tape, werd vastgebonden door een vrouw. Zonder broek moest hij de kofferbak in waarna de auto wegreed.

Sporenonderzoek

Nadat de omstanders alarm hadden geslagen, ontdekte de agenten op de parkeerplaats een auto met daarin onder meer een rol tape. De omgeving van de carpoolplek werd afgezet voor uitgebreid sporenonderzoek, zo laat de politie zondag weten.

De eigenaar van de auto werd getraceerd in Amsterdam. Het zou om een erotisch spel gaan, kregen agenten te horen. De kosten van het politieonderzoek zullen worden verhaald op de 'spelers'.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

NUsport - Voetbal

Guidetti kan zijn geluk niet op

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)