Bolletjesslikster onwel op meubelboulevard

Laatste update:  13 mei 2007 19:24 info

ENSCHEDE - Een 42-jarige Braziliaanse vrouw met 41 bolletjes met een onbekende stof in haar buik is zaterdag met spoed opgenomen in het ziekenhuis in Enschede. Dat meldde de politie zondag.

Foto:  ANP

De vrouw werd zaterdag rond 16.30 uur onwel op de meubelboulevard in Enschede en moest hevig overgeven.

Te hulp geschoten agenten vertrouwden het niet en lieten haar met een ambulance naar het ziekenhuis overbrengen. Daar werd zij met spoed geopereerd, waarbij de 41 bolletjes tevoorschijn kwamen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Politiek

'Kunduz' heeft Sap pijn gedaan

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

NUzakelijk column

'In Hilversum pakken ze je soms hard aan. Tien tips voor het moment dat Rutger van PowNews voor je deur staat.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Laatste schaatsdag

Zaterdag lijkt de laatste goede schaatsdag te zijn, met temperaturen onder nul. Het mooie schaatsweer leidde tot drukte op de spoedeisende hulp, maar leverde wel prachtige beelden op. 

Lees meer