Stalker Nicole Kidman veroordeeld voor mishandeling vrouw

Laatste update:  31 januari 2007 14:18 info

AMSTERDAM - Een man die eerder is veroordeeld wegens het stalken van de actrice Nicole Kidman is deze week schuldig bevonden aan het mishandelen van een andere vrouw. De man, de 45-jarige Matthew Hooker, kan zeven jaar gevangenisstraf krijgen.

Foto:  ANP

Hooker sloeg het glas in het gezicht van de vrouw stuk, toen die hem er eind 2005 in een bar in San Francisco op aansprak dat hij andere vrouwen lastigviel.

In 2001 gelastte een rechter hem drie jaar lang uit de buurt te blijven van Kidman, op wie hij verliefd zei te zijn.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

Paris & Afrojack

Dj Afrojack en Paris Hilton blijven ontkennen dat ze een relatie hebben, maar de twee verschenen wel samen bij de Grammy Awards.

Bekijk fotoserie (9)
Banner NUjournaal Entertainment

Belaagd

Een hysterische mediamassa staat de ex-man van Whitney Houston op het vliegveld van LA op te wachten.

Bekijk video

Grammy Awards

Adele en de Foo Fighters domineerden zondagavond de Grammy Awards.

Bekijk fotoserie (19)

Whitney Houston

Zangeres Whitney Houston is zaterdag op 48-jarige leeftijd overleden. De popdiva werd dood aangetroffen in haar hotelkamer in Beverly Hills.

Bekijk video

Lees verder

Reacties op overlijden

Bekijk fotoserie (17)

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)