. Het laatste nieuws lees je het eerst op NU.nl
|

Regilio Tuur wil van slechte imago af

Uitgegeven: 29 november 2006 22:03
Laatst gewijzigd: 29 november 2006 23:44

AMSTERDAM - Regilio Tuur wil korte metten maken met zijn imago als heethoofd. Dat vertelde de oud-boxer tijdens een interview met societyprogramma RTL Boulevard. De 39-jarige Tuur kreeg het slechte imago, omdat hij zowel binnen als buiten de boxring rake klappen uitdeelde.

De oud-wereldkampioen wil de donkere wolk rond zijn naam ophelderen door met een nieuw kledingmerk op de markt te komen. De kracht van god en de aanwezigheid van zijn vriendin en model Josh helpen hem hierbij.

© Novum Nieuws

Overig nieuws

Lifestyle

Achterklap Foto's

Met vandaag onder meer: Alicia Keys in een kooi, Ronnie Wood valt weer voor jong ding en Kylie bij haar huis.

Bekijk fotoserie

Robert Pattinson

Honderden gillende fans verzamelden zich in Londen om een glimp op te vangen van Robert Pattinson.

Bekijk video

Playboy Paay

Patricia Paay heeft met haar naaktreportage in Playboy een topverkoop gehaald.

Bekijk video

Marion Cotillard

Actrice Marion Cotillard kreeg een onderscheiding van een Franse minister, maar hij prikte het lintje dwars door haar blouse heen.

Bekijk video

Mark Owen

Mark Owen is dagelijks in het nieuws sinds hij bekendmaakte dat hij zijn vrouw heeft bedrogen.

Bekijk fotoserie

Paris Hilton

Paris Hilton werd dit weekend gespot in een babywinkel.

Bekijk fotoserie