Lindsay Lohan bestolen van juwelen

Laatste update:  8 september 2006 21:09 info

LONDON - De Amerikaanse zangeres en actrice Lindsay Lohan is donderdag bestolen van een handtas met daarin een miljoen dollar aan juwelen. De oranje handtas werd vrijdag teruggevonden, maar de Britse politie kon nog niet zeggen of de juwelen ook terecht zijn.

De dief griste het tasje van Lohans bagagetrolley op het Londense vliegveld Heathrow. De 20-jarige Lohan, bekend van onder meer The Parent Trap en Freaky Friday, merkte dat pas later.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Louis Vuitton is 's werelds meest winstgevende lux ...

Grootste foto

Aan de oever van de rivier de Theems in Londen is een reusachtige foto van koningin Elizabeth II en haar gezin opgebouwd.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Honderdduizend bezoekers

De film Jackie, waarin de zussen Carice en Jelka van Houten spelen, heeft al 100.000 bezoekers naar de Nederlandse bioscopen getrokken.

Bekijk video

Gillende fans

Hysterische fans woensdag bij de DVD presentatie van de boyband One Direction. Hoewel de band niet in levende lijven aanwezig was, was het enthousiasme van de fans er niet minder om.

Bekijk video

Yolanthe

Yolanthe Sneijder-Cabau bracht woensdag met vriendinnen de middag door in het Amsterdamse Vondelpark en hield via Twitter haar vele fans de hele dag up-to-date.

Bekijk video

Kim-Lian van der Meij

Vanaf oktober speelt Kim-Lian van der Meij de rol van de mooie prinses Fiona, die na zonsondergang verandert in een lelijke, groene Oger. Hoeveel waarde hecht ze eigenlijk aan haar eigen uiterlijk?

Bekijk video