Angelina Jolie kan niet wachten op puberteit kinderen
LOS ANGELES - De meeste ouders zitten niet bepaald te wachten op puberende kinderen, maar dat geldt niet voor Angelina Jolie.
Sterker nog, de actrice kan niet wachten tot dit tijdperk aanbreekt voor haar kroost, zo vertelt zij tegen Contactmusic.
''Ik kijk nu al uit naar het moment dat ze zich gaan misdragen en dan doen alsof ze niks verkeerd doen'', aldus Jolie.
''Ik zal hun vriend zijn en eerlijk tegen ze zijn. Ik hoop dat ze overal met me over kunnen praten. Ik zal in ieder geval proberen om zo close met ze te blijven als ik nu ben. Wanneer ze dan op dat punt belanden dat ze niet meer met me willen praten, zullen ze toch diep van binnen weten dat ik van ze hou en dat we een speciale band hebben.''
Geen probleem
Jolie voorziet overigens wel een probleem voor haar aanstaande man Brad Pitt. ''Brad is minder streng voor de meisjes. Ik denk dan ook dat de meiden later over papa heen lopen en dat hij het nog leuk zal vinden ook.''
Het zal overigens niet lang meer duren tot huize Pitt-Jolie vol zit met pubers. Maddox is inmiddels 11 jaar en zal als eerste gaan puberen. Daarna volgen Pax (8), Zahara (7), Shiloh (6) en de tweeling Vivienne en Knox (4).
Door: BuzzE



Startpagina