Gepubliceerd: 
Laatste update: 
8 september 2012 14:36
10 september 2012 09:38

'Scarlett Johansson close met Jared Leto'

LONDEN - Scarlett Johansson zocht vrijdag op de Democratische Conventie op een intieme manier steun bij niemand minder dan Jared Leto.

Foto:  AFP

De actrice hield de hand van haar ex stevig vast en liet haar hoofd op zijn schouder rusten, zo is te zien op foto's gepubliceerd door Daily Mail.

Aangenomen wordt dat de 27-jarige nog altijd een relatie heeft met de reclamebureaudirecteur Nate Naylor. Maar het is niet voor het eerst dat ze haar oog op Leto laat vallen terwijl ze iets met een ander heeft.

De twee kregen in 2004 voor het eerst iets met elkaar en sindsdien kan Johansson hem moeilijk loslaten. Toen Johansson in 2009 nog getrouwd was met acteur Ryan Reynolds werd ze alweer flirtend met Leto gezien en sindsdien werden ze regelmatig samen gespot.

Maar Johanssons woordvoerder ontkent tegenover Daily Mail dat er sprake is van romantiek. "Ze zijn alleen vrienden en keken samen naar de conferentie waar Scarlett moest spreken. Ze wist niet eens dat hij er zou zijn."

Door: BuzzE
  • Deel:

Altijd opmerkelijk nieuws

  • Taliban: We vermoorden Prins Harry

    De tweede zoon van kroonprins Charles is militair en...

    Lees verder
  • Nance (1973)

    We kennen Nance van Lingo. Maar ook van Domino Day, van...

    Lees verder
  • John Mayer verwikkeld in zwendel

    Het is nogal een ingewikkeld verhaal. In Seattle werd...

    Lees verder

Eerdere berichten

Achterklap in Beeld

Selena Gomez met haar fans in Londen, Koningin Máxima bezoekt Sophia Kinderziekenhuis en Bradley Cooper bij première.

Bekijk fotoserie (100)
Banner NUjournaal Entertainment

Zelfvertrouwen

Candy Dulfer heeft haar zelfvertrouwen te danken aan anderen. "Mensen die ik hoog heb zitten, zoals Dave Stewart, Maceo Parker en Prince geven mij het gevoel dat ik werkelijk goed ben."

Lees meer

Afwijzing

Cara Delevingne zou Leonardo DiCaprio hebben afgewezen tijdens de première van The Great Gatsby.

Lees meer

Chaos

Brad Pitt wist altijd al dat hij een gezin met veel kinderen wilde. "Ik wil dat er chaos heerst in mijn huis."

Lees meer

Louis Talpe

De soapster vindt dat een sexy man meer moet hebben dan alleen een mooi uiterlijk, zegt hij in gesprek met NU.nl.

Lees meer en bekijk beeld