Gepubliceerd: 
Laatste update: 
29 augustus 2012 11:36
29 augustus 2012 13:12

Zwangere Nicolette Kluijver doet fotoshoot in blote buik

AMSTERDAM - Nicolette Kluijver heeft een fotoshoot gegaan voor het tijdschrift Grazia toen ze nog zwanger was. "Ik heb de shoot al gedaan, met mijn blote buik", vertelt Kluijver. "Het was wel pittig."

Foto:  ANP

 Bekijk video

De presentatrice, die vorige week in het geniep trouwde met haar geliefde Joost Staudt, vond de fotoshoot 'totaal niet te vergelijken' met de naaktshoot die ze in 2010 deed voor Playboy.

"Het gaat ook nog steeds om fashion", legt ze uit. "Dus het is totaal anders dan wanneer je een Playboy-shoot doet, want daar gaat het meer om 'sexyness' en dat heb ik hier niet gevoeld hoor."

De 27-jarige Kluijver is zeer te spreken over het resultaat, dat volgende maand te bewonderen is in Grazia. "Het is heel mooi, ik was echt supertevreden."

Door: Novum
  • Deel:

Altijd opmerkelijk nieuws

  • KiKa heeft weer geen kleren aan

    Gelukkig hebben we de foto's....

    Lees verder
  • John Travolta weer onder vuur

    Gotterba heeft het blad National Enquirer, dat...

    Lees verder
  • Prins Harry aan de drugs?

    Dat vertelt een ooggetuige aan de Amerikaanse...

    Lees verder

Eerdere berichten

Achterklap in Beeld

Harry Styles in Barcelona, Jennifer Lopez geeft presentatie en Máxima in Utrecht.

Bekijk fotoserie (100)
Banner NUjournaal Entertainment

Invloedrijk

Oprah Winfrey is de meest invloedrijke vrouwelijke bekendheid. Zangeres Beyoncé staat op een tweede plaats.

Lees meer

Belastingdienst

De Belastingdienst stopt met het uitzenden van een radiocommercial met Barbie nadat er discussie is ontstaan over de reclamespot.

Lees meer

Achtbaan

Tjitske Reidinga heeft constant het gevoel dat haar leven een achtbaan is.

Lees meer

Zelfvertrouwen

Candy Dulfer heeft haar zelfvertrouwen te danken aan anderen. "Mensen die ik hoog heb zitten, zoals Dave Stewart, Maceo Parker en Prince geven mij het gevoel dat ik werkelijk goed ben."

Lees meer