Gepubliceerd: 
Laatste update: 
23 augustus 2012 15:50
23 augustus 2012 17:02

Barbie bevallen van dochtertje Angelina

RIJSWIJK - Samantha de Jong, beter bekend als Barbie, en Michael van der Plas zijn donderdagmiddag de gelukkige ouders geworden van dochtertje Angelina. Dat bevestigt RTL.

Foto:  NU.nl/henk ros

 Bekijk video

''Het was een heftige bevalling'', aldus de woordvoerder van de zender. ''Maar moeder, dochter en vader maken het goed''. Er zijn verder geen details bekend over de bevalling.

Het meisje heeft naast Angelina de namen Melissa (naar Samantha's overleden zusje) en Cora (naar Samantha's moeder) meegekregen.

Door: BuzzE
  • Deel:

Altijd opmerkelijk nieuws

  • Gaga laat haar boobies zien

    De video is tijdens de kerst gemaakt, maar nu pas zijn...

    Lees verder
  • Barbie baart baby

    "Het was een natuurlijke, maar heftige bevalling",...

    Lees verder
  • KiKa kakt op superluxe plee

    De wc trekt zelf door, heeft een bidet, een...

    Lees verder

Eerdere berichten

Achterklap in Beeld

Mariah Carey zingt een liedje in New York, Snooki en Pauly D zijn in Jersey Shore en Kim Kardashian in Beverly Hills.

Bekijk fotoserie (100)
Banner NUjournaal Entertainment

Acteren

Lieke van Lexmond heeft de kriebels gekregen en wil graag weer acteren.

Lees meer

Apart slapen

Miley Cyrus en Liam Hemsworth zijn nog steeds verloofd, maar zouden volgens kennissen niet meer in hetzelfde bed slapen.

Lees verder

Ruud Feltkamp

Ruud Feltkamp is niet van plan ooit iets te beginnen met een fan. "Nee, totaal niet. Die willen jou omdat je op televisie komt."

Lees meer

Roddelbladen

Sabia is al zwanger, Peter R. factureert zich gek, Barbie's rolberoerte en Daniëlle Oerlemans’ gekeutel over kinderen. Daarover schreven de roddelbladen deze week.

Lees verder