Alain Clark doet niet aan seks met fans
AMSTERDAM - Alain Clark is nog nooit in de verleiding gekomen om seks te hebben met zijn fans. Volgens de zanger is het heel erg leeg en raakt hij daar absoluut niet opgewonden van.
Foto: NU.nl/sandra teunisse
"Wat ik interessant vind met een vrouw, is het aftasten, de uitdaging en de spanning. Die is er totaal niet in een groupie-situatie", vertelt hij aan Grazia.
"Het zijn bij mij geen Robert Pattinson-achtige praktijken, maar het komt wel voor dat ze me bij mijn kleedkamer opwachten. En als ik ga stappen is het vaak gewoon uitverkoop.
"Ik kan me voorstellen dat sommige mannen daarvan dromen, maar mijn ding is het niet. Ik heb liever dat het versieren er wat intellectueler aan toe gaat", aldus Clark.
Relatietype
Hoewel de zanger, die momenteel een relatie heeft met zijn achtergrondzangeres Roza, vroeger weleens onenightstands had, gelooft hij dat seks alleen maar beter wordt als je erin investeert. De zanger zou zichzelf dan ook eerder typeren als een relatietype.
"Dat is de romanticus in mij. Ik kan nooit lang vrijgezel zijn, word altijd weer verliefd! Soms is het lastig als je droomt van het vrijgezellenleven en bij de eerste de beste die je tegenkomt, blijft hangen. Tegelijkertijd vind ik een relatie gewoon erg fijn."
Door: NU.nl



Startpagina