Gepubliceerd: 
Laatste update: 
18 augustus 2012 18:06
18 augustus 2012 20:17

Jennifer Lopez zet relatie op laag pitje

LOS ANGELES - Jennifer Lopez heeft haar relatie met de 18 jaar jongere Casper Smart op een laag pitje gezet.

52 Foto:  Wenn.com

Dat meldt OK Magazine. De zangeres besloot dit te doen na een serieus gesprek met haar familie.

''Jens familie is heel beschermend en ze zijn bezorgd dat haar relatie met Casper te snel gaat'', aldus een insider. ''Ze hebben niets persoonlijks tegen Casper, maar ze maken zich zorgen over het leeftijdsverschil. Ze zijn bang dat Jen zich teveel op haar hals haalt.''

Volgens de ingewijde legde haar familie vooral de nadruk op Jennifers verleden. Haar vorige relaties werden namelijk ook allemaal erg snel heel serieus. In eerste instantie zou Lopez geschokt hebben gereageerd op de woorden van haar moeder en zus.

Aanval

''Het was geen aanval op Jennifer of Casper. Haar familie probeerde Jen gewoon een beetje verstand aan te praten'', vervolgt de insider.

''Jennifer reageerde eerst boos en verdedigde haar relatie met Casper. Maar uiteindelijk gaf ze toe dat ze vaak te snel gaat en stemde in om het voorlopig iets rustiger aan te doen met Casper.''

Door: BuzzE
  • Deel:

Altijd opmerkelijk nieuws

  • Sterren en hun scheurijzers

    ...

    Lees verder
  • Homofoben klagen Madonna aan

    De boze Russen beroepen zich op een Russische wet,...

    Lees verder
  • Rihanna's stalker wordt haar buur

    Zentil Vanzellas (26) werd in 2010 gepakt omdat hij...

    Lees verder

Eerdere berichten

Achterklap in Beeld

Sharon en Kelly Osbourne op een gala, Anouk is terug in Nederland en Annet Malherbe op de rode loper in Cannes.

Bekijk fotoserie (100)
Banner NUjournaal Entertainment

Uit elkaar

Robert Pattinson en Kristen Stewart zouden voor de zoveelste keer hun veelbesproken relatie hebben beëindigd.

Lees meer

Zwanger

Jojanneke van den Berge en haar vriend Thijs Zonneveld verwachten hun eerste kindje.

Lees meer

Kindermisbruik

Het voormalige dienstmeisje van Michael Jackson zou hebben bevestigd dat de zanger kinderen heeft misbruikt.

Lees meer

Inval bij Barbie

De politie heeft vrijdagavond in Scheveningen een inval gedaan in Club Cherso, de bar van Barbie en haar man Michael van der Plas.

Lees meer