Gepubliceerd: 
Laatste update: 
16 augustus 2012 20:24
16 augustus 2012 20:24

'Katie Holmes pakt biezen uit echtelijke woning'

AMSTERDAM - Katie Holmes heeft haar biezen gepakt. De actrice, die sinds haar scheiding van Tom Cruise in New York woont, heeft verhuiswagens naar de echtelijke woning in Los Angeles gestuurd.

Foto:  Wenn.com

Dat schrijven Amerikaanse entertainmentmedia op basis van foto's van paparazziagentschap X17.

Holmes en Cruise woonden samen in een luxe optrekje in Beverly Hills. Bij die woning werden woensdagmiddag de eerste verhuiswagens gesignaleerd.

Die zouden Katies spullen hebben opgehaald en naar een tijdelijke opslagplaats hebben gebracht.

Cruise en Holmes, die begin juli een overeenkomst bereikten over hun scheiding, verdelen hun optrekjes. Cruise houdt de woning in Beverly Hills, terwijl Holmes het onderkomen in Montecito krijgt. De actrice is echter van plan in New York te blijven wonen. Daar kocht ze vlak voordat ze een scheiding aanvroeg een appartement.

Door: Novum
  • Deel:

Altijd opmerkelijk nieuws

  • Bodyguard Lady Gaga slaat fan neer

    Gaga wandelt door de hotellobby geflankeerd door twee...

    Lees verder
  • Bartho Braat (1950)

    Bartho speelt al meer dan 20 jaar de rol van Jef...

    Lees verder
  • Estelle loog tegen de politie

    De aanstaande ex-echtgenoot van Ruud Gullit, die...

    Lees verder

Eerdere berichten

Achterklap in Beeld

Perez Hilton en Carmen Electra op een feestje in Hollywood, Bradley Cooper en Amy Adams nemen een film op en Paris Hilton met haar vriendje op het filmfestival.

Bekijk fotoserie (100)
Banner NUjournaal Entertainment

Inval bij Barbie

De politie heeft vrijdagavond in Scheveningen een inval gedaan in Club Cherso, de bar van Barbie en haar man Michael van der Plas.

Lees meer

Darminfectie

Bridget Maasland ligt in het ziekenhuis met een darminfectie, maar is aan de beterende hand.

Lees meer

Roddelbladen

Yolanthe 'lekker gewoon', BN’ers met bikinistress, Máxima’s geheime kapper, Mariska Bauers romantische etentje en rijke Connie liever oma dan diva.

Lees meer

Kinderwens

Jennifer Lopez hoopt op gezinsuitbreiding. Met haar ex-man Marc Anthony heeft ze de tweeling Max en Emme, die ze samen opvoeden.

Lees meer