Voorarrest Badr Hari verlengd met drie maanden
AMSTERDAM - Badr Hari mag in ieder geval nog negentig dagen worden vastgehouden. Dat heeft de raadkamer van de rechtbank in Amsterdam dinsdag bepaald.
Foto: NU.nl/johnny rinsma
Het bezwaarschrift tegen de beperkingen die de 27-jarige kickbokser zijn opgelegd, is ongegrond verklaard, laat een rechtbankwoordvoerder weten. Hari mag sinds enige tijd wel weer tv kijken en de krant lezen.
De voormalige K1-vechtsporter werd een kleine twee weken geleden opgepakt nadat hij zich bij de politie had gemeld.
De Amsterdammer wordt verdacht van een poging tot doodslag. Hij zou de 39-jarige miljonair Koen Everink tijdens het dancefeest Sensation in juli ernstig hebben mishandeld. Hij heeft in een politieverhoor een gedeeltelijke bekentenis afgelegd, schreef De Telegraaf vorige week.
Medeverdachte
De raadkamer heeft het voorarrest van een medeverdachte van Hari met 30 dagen verlengd. Deze 34-jarige man uit Eindhoven zou ook betrokken zijn geweest bij de mishandeling tijdens Sensation.
De Nederlands-Marokkaanse Hari wordt daarnaast verdacht van een tweede mishandeling. Hij zou vorig jaar eigenaar van Club Air in Amsterdam Jeroen van den Berg hebben afgetuigd. Die deed aanvankelijk geen aangifte, maar stapte toch naar de politie toen hij hoorde van de mishandeling van Everink.
Beperkingen
Badr Hari zit in beperkingen. Dat betekent dat hij met niemand mag praten, behalve zijn advocaat. Zijn raadsvrouw Bénédicte Ficq wilde niet op de verlenging van het voorarrest reageren.
Hari mag sinds enige tijd wel weer tv kijken en de krant lezen.
Door: Novum/NU.nl/ANP
Bekijk video 


Startpagina