Gepubliceerd: 
Laatste update: 
31 juli 2012 19:59
31 juli 2012 22:31

Karl Lagerfeld vindt voorkant Pippa Middleton niks

AMSTERDAM - Karl Lagerfeld heeft weer eens kritiek geuit op het uiterlijk van een beroemdheid. Eerder noemde de Duitse modeontwerper zangeres Adele 'te dik', en nu heeft Lagerfeld zijn pijlen gericht op Pippa Middleton.

Foto:  AFP

 Bekijk video

"Ik vind haar gezicht niks", zegt de 78-jarige Lagerfeld tegen de Britse boulevardkrant The Sun over de zus van de Britse Kate Middleton.

Pippa stond vorig jaar na haar optreden als bruidmeisje op het huwelijk van haar zus volop in de schijnwerpers. "Ze zou alleen haar achterkant moeten laten zien", oordeelt Lagerfeld.

De ontwerper is wel enthousiast over Pippa's zus Kate Middleton, die zich sinds haar huwelijk met de Britse prins William hertogin van Cambridge mag noemen.

"Ik houd van dat soort vrouwen", zegt de ontwerper. "Ze heeft een mooi silhouet en ze past goed bij prins William."

Door: Novum
  • Deel:

Altijd opmerkelijk nieuws

  • The Flexican deed nog geen aangifte

    Een agent die zaterdagnacht betrokken was hij de...

    Lees verder
  • Maik vindt Gay Pride verraad

    De 51-jarige stylist voelt zich niet thuis bij het...

    Lees verder
  • Playboy: Seks met vrouw lekkerder

    De Playboy heeft deze maand een lesbo-nummer gemaakt en...

    Lees verder

Eerdere berichten

Achterklap in Beeld

Sharon en Kelly Osbourne op een gala, Anouk is terug in Nederland en Annet Malherbe op de rode loper in Cannes.

Bekijk fotoserie (100)
Banner NUjournaal Entertainment

Uit elkaar

Robert Pattinson en Kristen Stewart zouden voor de zoveelste keer hun veelbesproken relatie hebben beëindigd.

Lees meer

Zwanger

Jojanneke van den Berge en haar vriend Thijs Zonneveld verwachten hun eerste kindje.

Lees meer

Kindermisbruik

Het voormalige dienstmeisje van Michael Jackson zou hebben bevestigd dat de zanger kinderen heeft misbruikt.

Lees meer

Inval bij Barbie

De politie heeft vrijdagavond in Scheveningen een inval gedaan in Club Cherso, de bar van Barbie en haar man Michael van der Plas.

Lees meer