Gepubliceerd: 
Laatste update: 
22 juli 2012 14:54
22 juli 2012 14:54

Tara Reid in ziekenhuis door jetskiongeluk

AMSTERDAM - Tara Reid is een paar dagen geleden opgenomen in een Frans ziekenhuis vanwege een ongeluk met een jetski.

Foto:  ANP

Er gingen geruchten dat de actrice te kampen had met een acute alvleesklierontsteking, maar Reid laat weten dat die beweringen niet kloppen.

"Al die verhalen die ik over mezelf lees zijn niet waar. Ik raakte gewond op een jetski en moest naar het ziekenhuis voor een röntgenfoto", twitterde Reid zondag. Eerder liet de 36-jarige blondine weten dat mensen er geen 'groot probleem' van moesten maken.

"Maak je niet druk iedereen. Het gaat goed met me en ik ben gezond", twitterde de actrice zaterdag. "Ik heb een schaaldiervergiftiging opgelopen en mijn rug bezeerd op een jetski, maar het gaat al beter. "Jetski's zijn leuk, maar je moet er voorzichtig mee omgaan want ze zijn gevaarlijk", voegde ze daaraan toe.

Vlak voordat Reid werd opgenomen, zou ze het ervan hebben genomen in Saint Tropez. Daar werd ze feestend in clubs en op luxe jachtboten gespot. De actrice is bekend van de American Pie-films en film als The Fields en My Boss's Daughter.

Door: Novum
  • Deel:

Lees meer over

Altijd opmerkelijk nieuws

Eerdere berichten

Achterklap in Beeld

Brad Pitt in New York, Kylie Minogue lanceert eigen boek en David Beckham met Chinese fans

Bekijk fotoserie (100)
Banner NUjournaal Entertainment

In de wolken

Kanye West is in de wolken met zijn pasgeboren dochter en zou haar geen seconde uit het oog verliezen.

Lees meer

Gevormd

Kim Feenstra heeft in haar leven al heel wat te verduren gekregen. Volgens het model heeft alle ellende haar gevormd.

Lees verder

Aanrijding

Justin Bieber wordt niet vervolgd omdat hij een paparazzo heeft aangereden en daarna doorreed.

Lees meer

NU.nl op Facebook

NU.nl is ook te vinden op Facebook. 'Like' ons en ontvang dagelijks opvallend nieuws in uw tijdlijn. 

Ga naar Facebook