Gepubliceerd: 
Laatste update: 
20 juli 2012 15:16
20 juli 2012 15:16

Marechaussee arresteert Edwin Smulders

SCHIPHOL - Sterrenfotograaf Edwin Smulders is vrijdag aangehouden op Schiphol nadat hij een medewerker van de Koninklijke Marechaussee had beledigd.

Foto:  NU.nl/P Spotter

Een woordvoerder van de Koninklijke Marechaussee zegt dat de 43-jarige persfotograaf een dranghek opzij wilde zetten dat als afzetting was geplaatst voor de aankomst van astronaut André Kuipers op Schiphol.

''De verdachte is hierop door een medewerker van de Koninklijke Marechaussee aangesproken. Later hoorden we de fotograaf een beledigende opmerking maken, waarop hij is aangehouden'', aldus de woordvoerder.

Smulders is na verhoor heengezonden. Hij kreeg een proces-verbaal mee naar huis.

Door: BuzzE
  • Deel:

Lees meer over

Altijd opmerkelijk nieuws

  • Wie was waar?

    ...

    Lees verder
  • Naakte Yolanthe mocht niet

    Volgens Heemskerk wilde Yolanthe maar al te graag...

    Lees verder
  • Nina Brink (1953)

    Het is ook nooit goed in Nederland. Hebben we met Nina...

    Lees verder

Eerdere berichten

Achterklap in Beeld

Sharon en Kelly Osbourne op een gala, Anouk is terug in Nederland en Annet Malherbe op de rode loper in Cannes.

Bekijk fotoserie (100)
Banner NUjournaal Entertainment

Uit elkaar

Robert Pattinson en Kristen Stewart zouden voor de zoveelste keer hun veelbesproken relatie hebben beëindigd.

Lees meer

Zwanger

Jojanneke van den Berge en haar vriend Thijs Zonneveld verwachten hun eerste kindje.

Lees meer

Kindermisbruik

Het voormalige dienstmeisje van Michael Jackson zou hebben bevestigd dat de zanger kinderen heeft misbruikt.

Lees meer

Inval bij Barbie

De politie heeft vrijdagavond in Scheveningen een inval gedaan in Club Cherso, de bar van Barbie en haar man Michael van der Plas.

Lees meer