Gepubliceerd: 
Laatste update: 
14 juli 2012 15:24
14 juli 2012 15:24

'Sean Penn heeft woede onder controle'

LOS ANGELES - Sean Penn heeft er een cursus van 36 uur opzitten om te leren omgaan met zijn woedeaanvallen. 

Foto:  Wenn.com

Dat weet TMZ.

In 2009 sloeg de acteur een fotograaf, waarna hij door de rechter verplicht werd een cursus te doen. De advocaat van de acteur verklaarde zaterdag voor de rechtbank dat Sean zich helemaal verdiept heeft in zijn probleem. Zijn proeftijd duurt nog wel tot mei 2013.

In mei bekende de acteur en regisseur niet trots te zijn op zijn eigen gedrag, omdat hij moeite heeft met het in bedwang houden van zijn temperament. “Ik schaam me iedere keer weer voor mijn eigen persoonlijkheid”, zei Penn bij tv-show Today.

Door: BuzzE  | Bekijk op de kaart
  • Deel:

Altijd opmerkelijk nieuws

  • Madonna stript voor Franse fans

    Na het flashen van haar borst draaide ze zich om en...

    Lees verder
  • Pussycat Nicole is toyboy beu

    De 27-jarige Hamilton maakte het afgelopen woensdag...

    Lees verder
  • Zwangere Adele gaat country in

    Het leek haar leuk om met een paar vrienden te gaan...

    Lees verder

Eerdere berichten

Achterklap in Beeld

Eva Longoria behaalt masterdiploma, Nicki Minaj op filmset en Sharon Stone op een jacht in Cannes

Bekijk fotoserie (100)
Banner NUjournaal Entertainment

Roddelbladen

Sabia is al zwanger, Peter R. factureert zich gek, Barbie's rolberoerte en Daniëlle Oerlemans’ gekeutel over kinderen. Daarover schreven de roddelbladen deze week.

Lees verder

Dubbelganger

Een onbekende man heeft zich de afgelopen paar dagen voorgedaan als zanger Psy. De man werd pas na twee dagen evenementen bijwonen in Cannes ontmaskerd.

Lees verder

Gatsby-taal

NU.nl vroeg de cast van The Great Gatsby of ze enkele woorden uit de jaren '20, de tijd waarin de film plaatsvindt, kenden. 

Bekijk video

Nieuwe liefde

Zangeres Katy Perry heeft naar verluidt een relatie met Hollywood-agent Michael Kives.

Lees verder