Buren Susan Boyle klagen over geluidsoverlast
LONDEN - De buren van Susan Boyle hebben het helemaal gehad met de zangkunsten van de Britse zangeres.
Foto: Wenn.com
The Sun schrijft dat ze al verschillende keren hebben geklaagd over geluidsoverlast, omdat Boyle voortdurend mee zou zingen met haar eigen cd's.
De buren vertellen de krant dat het gezang zo hard is dat ze de televisie amper kunnen horen. "Het is het eerste wat we in de ochtend horen als we opstaan en het laatste als we 's avonds weer naar bed gaan", aldus de buurvrouw.
Zij heeft al verschillende keren bij haar buurvrouw geklaagd, maar dat hielp niet. "Ze zet haar cd's op repeat en dan gaat het uren door", zo vervolgt ze.
Medelijden
Volgens de buren was het even rustig toen Boyle besloot te verhuizen, maar niet lang daarna keerde ze toch weer terug naar haar oude woning.
"Toen ze meedeed aan Britain's Got Talent waren we heel trots en we wensten haar het allerbeste. Daarna ging het een maand heel goed, maar toen ze na haar trip naar Amerika terugkeerde, veranderde alles."
Toch benadrukt de buurvrouw wel dat ze geen hekel heeft aan Boyle. "Ik haat haar niet, maar ik heb wel medelijden met haar."
Andere kant
Toch lijkt dit verhaal ook nog een andere kant te hebben. Boyle heeft deze week namelijk ook geklaagd over geluidsoverlast van haar buren. Volgens een vriend van haar heeft ze al verschillende keren de politie gebeld.
"Ze maakte zich zorgen dat ze elkaar wat aan zouden doen. Ze was echt bang." En ook een woordvoerder van de zangeres spreekt zich uit over de kwestie. Volgens haar is er helemaal niks bekend over de klachten van de buren.
Door: BuzzE | Bekijk op de kaart


Startpagina