Gepubliceerd: 
Laatste update: 
21 juni 2012 09:25
21 juni 2012 10:17

Halina Reijn valt op foute mannen

AMSTERDAM - Halina Reijn heeft een zwak voor foute mannen.

1554 Foto:  ANP

 Bekijk video

De 36-jarige actrice beseft dat dit een garantie voor een gebroken hart is, maar kan er naar eigen zeggen niets aan doen.

"Helaas val ik heel erg op 'womanizers', 'players' en daar schiet je niets mee op kan ik je vertellen", geeft ze toe.

"Ik denk dat heel veel vrouwen dat hebben: een man die heel erg begeerd wordt door heel veel vrouwen is aantrekkelijk", legt Reijn uit. "Dat is gewoon heel erg biologie, dat is een 'apenrotsprobleem'."

"Maar ja, als je dan eenmaal met zo'n man bent dan kan hij nog steeds al die andere vrouwen ook krijgen", vervolgt de actrice. "Het is denk ik zaak om een man te vinden die heel veel vrouwen kan krijgen, maar ervoor kiest alleen met jou te zijn." Reijns ideale man is 'heel mannelijk' maar 'durft ook kwetsbaar te zijn'.

Door: Novum
  • Deel:

Meer entertainment (advertorial)

Powered by WTF.nl
  • Fan pakt Rihanna vol op de mond

    Wie Rihanna op bovenstaande foto in zijn arm klemt en...

    Lees verder
  • Do met Balkenende in een Porsche

     Kijk mee: ...

    Lees verder
  • 'Moeder KiKa is een pooier'

    Bronnen rond de familie Kardashian zeggen dat Kris...

    Lees verder

Eerdere berichten

Achterklap in Beeld

Jesse Eisenberg en Isla Fisscher beantwoorden vragen in Londen, Paris Hilton verlaat haar hotel en Taylor Lautner voor opnames in New York.

Bekijk fotoserie (100)
Banner NUjournaal Entertainment

In de wolken

Kanye West is in de wolken met zijn pasgeboren dochter en zou haar geen seconde uit het oog verliezen.

Lees meer

Gevormd

Kim Feenstra heeft in haar leven al heel wat te verduren gekregen. Volgens het model heeft alle ellende haar gevormd.

Lees verder

Aanrijding

Justin Bieber wordt niet vervolgd omdat hij een paparazzo heeft aangereden en daarna doorreed.

Lees meer

NU.nl op Facebook

NU.nl is ook te vinden op Facebook. 'Like' ons en ontvang dagelijks opvallend nieuws in uw tijdlijn. 

Ga naar Facebook