Christina Curry kon aanzoek moeilijk geheimhouden

Laatste update:  3 februari 2012 01:31 info

AMSTERDAM - Christina Curry vond het lastig niks te zeggen over het aanstaande huwelijk van haar vader met Micky Hoogendijk.

Foto:  ANP

"Het was erg moeilijk om mijn 'huge' mond te houden, geloof me."

"Ik geef toe, ik wist dat hij haar ging vragen", bekent de 21-jarige Christina in haar column in Hitkrant.

De dochter van Adam en Patricia vindt Micky goed bij haar familie passen. "Ik vind het geweldig om haar welkom te heten in onze rare familie."

De 47-jarige Adam Curry ging eind januari op zijn knieën voor de 41-jarige Micky Hoogendijk. Curry verliet Patricia Paay in 2009 voor Hoogendijk.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Lifestyle

Ugg maakt bruidscollectie

Yolanthe

Yolanthe Sneijder-Cabau bracht woensdag met vriendinnen de middag door in het Amsterdamse Vondelpark en hield via Twitter haar vele fans de hele dag up-to-date.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Usher in tranen

Usher barstte maandag in tranen uit toen zijn ex-vrouw hem in de rechtszaal ervan beschuldigde dat hij een slechte vader is.

Bekijk video

Ellen ten Damme

 Voor het goede doel heeft Ellen ten Damme graag wat over. Ze is dan ook niet te beroerd het bed in te duiken met fans om geld in te zamelen voor zeeschildpadden.

Bekijk video

Adele

Maar liefst 12 van de 18 nominaties wist Adele in Los Angeles bij de Billboard Music Awards te verzilveren.

Bekijk video

Verboden in Tadzjikistan

Generaal Aladeen is niet welkom in Tadzjikistan. De film rond het nieuwste personage van Sacha Baron Cohen, The Dictator, mag niet vertoond worden in het Centraal-Aziatische land.

Bekijk video