Paul de Leeuw niet bang om vijftig te worden

Laatste update:  2 februari 2012 19:00 info

AMSTERDAM – Paul de Leeuw kijkt er niet tegenop om vijftig worden. "Ik ben wel ontzettend bang dat ik doodga, maar dat heb ik al heel lang."

1450 Foto:  ANP

De Leeuw zegt in een interview met Flair dat vijftig worden betekent dat je niet moet denken dat er nog iemand naar je kijkt in een bar of discotheek.

"Stephan en ik hebben een goede relatie, ook seksueel. Maar Stephan is drieënveertig en dat ziet er allemaal nog heel appetijtelijk uit, en ik kom nu in de hoek dat ik, tja…"

Op 26 maart zal De Leeuw de magische grens van vijftig passeren. "Mensen geven me trouwens geen vijftig, dat vind ik wel weer grappig. Het is maar een getal."

Gezondheid

De Leeuw zegt verder dat hij altijd van zichzelf vindt iets aan zijn gezondheid te moeten doen. "Ik ben daar erg zwak in", vertelt. "Ik ben overal gedisciplineerd in, maar niet in eten."

De presentator zegt elke dag een fles wijn te drinken. "Ik ben erg van de drank. Omdat het lekker is. Maar ik moet er om gezondheidsredenen mee oppassen. Ik heb jicht en een hoog cholesterolgehalte."

De Leeuw sport wel elke dag vijftig minuten op de crosstrainer. "Maar heel stom, als ik klaar ben met de cardio, denk ik: ha, ik kan weer eten!"

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Lifestyle

Ugg maakt bruidscollectie

Yolanthe

Yolanthe Sneijder-Cabau bracht woensdag met vriendinnen de middag door in het Amsterdamse Vondelpark en hield via Twitter haar vele fans de hele dag up-to-date.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Usher in tranen

Usher barstte maandag in tranen uit toen zijn ex-vrouw hem in de rechtszaal ervan beschuldigde dat hij een slechte vader is.

Bekijk video

Ellen ten Damme

 Voor het goede doel heeft Ellen ten Damme graag wat over. Ze is dan ook niet te beroerd het bed in te duiken met fans om geld in te zamelen voor zeeschildpadden.

Bekijk video

Adele

Maar liefst 12 van de 18 nominaties wist Adele in Los Angeles bij de Billboard Music Awards te verzilveren.

Bekijk video

Verboden in Tadzjikistan

Generaal Aladeen is niet welkom in Tadzjikistan. De film rond het nieuwste personage van Sacha Baron Cohen, The Dictator, mag niet vertoond worden in het Centraal-Aziatische land.

Bekijk video