Mila Kunis misbruikt schoonheid niet

Laatste update:  19 september 2011 10:09 info

AMSTERDAM - Mila Kunis gebruikt haar looks niet om mannen te manipuleren. De 28-jarige actrice denkt dat ze het wel zou kunnen, maar vindt het simpelweg te vermoeiend om heren om haar vingers te winden.

"Ik ben niet het type dat lingerie draagt en daar haar best voor doet", zegt ze in een interview. "Ik speel geen spelletje, ik flirt niet en ben niet koket. Vergis je niet, ik zou het kunnen als ik zou willen. Maar waarom? Het vergt zoveel energie."

"Ik heb zelf nooit meegemaakt dat vrouwen heel erg manipulatief zijn. Maar ik omring mezelf ook met een select groepje mensen, dus ik zou het niet weten", vervolgt ze.

"Ik ben wie ik ben en dat laat ik gewoon van meet af aan zien. Als je daar een probleem mee hebt, zijn we uitgepraat."

Later deze maand verschijnt de komedie Friends with Benefits, waarin Kunis is te zien naast Justin Timberlake. De film draait om een jongeman en zijn goede vriendin die een open relatie aangaan, uitsluitend om de seks.

x
Mila Kunis en Justin Timberlake zijn de laatste tijd druk met de promotie van hun film 'Friends with Benefits'. Foto: Wenn

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Lifestyle

Ugg maakt bruidscollectie

Yolanthe

Yolanthe Sneijder-Cabau bracht woensdag met vriendinnen de middag door in het Amsterdamse Vondelpark en hield via Twitter haar vele fans de hele dag up-to-date.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Usher in tranen

Usher barstte maandag in tranen uit toen zijn ex-vrouw hem in de rechtszaal ervan beschuldigde dat hij een slechte vader is.

Bekijk video

Ellen ten Damme

 Voor het goede doel heeft Ellen ten Damme graag wat over. Ze is dan ook niet te beroerd het bed in te duiken met fans om geld in te zamelen voor zeeschildpadden.

Bekijk video

Adele

Maar liefst 12 van de 18 nominaties wist Adele in Los Angeles bij de Billboard Music Awards te verzilveren.

Bekijk video

Verboden in Tadzjikistan

Generaal Aladeen is niet welkom in Tadzjikistan. De film rond het nieuwste personage van Sacha Baron Cohen, The Dictator, mag niet vertoond worden in het Centraal-Aziatische land.

Bekijk video