Klaas-Jan Huntelaar opnieuw vader

Laatste update:  21 juli 2011 09:04 info

AMSTERDAM - Klaas-Jan Huntelaar heeft er een zoon bij. De vriendin van de voetballer is woensdag bevallen.

Foto:  ANP

De baby heet Axel, zo laat hij weten op zijn website. De tweede spruit van Klaas-Jan kwam om 09.30 uur ter wereld. De voetballer was er net op tijd bij.

Hij moest hals over de kop naar huis toen hij hoorde dat zijn vriendin moest bevallen. De voetballer van Schalke 04 zat in Oostenrijk voor een trainingskamp.

Moeder en kind maken het goed. Klaas-Jan en zijn vriendin kregen in 2009 ook al een zoontje, genaamd Seb.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Achterklap in Beeld

Harry Styles in Barcelona, Jennifer Lopez geeft presentatie en Máxima in Utrecht

Bekijk fotoserie (100)
Banner NUjournaal Entertainment

Zelfvertrouwen

Candy Dulfer heeft haar zelfvertrouwen te danken aan anderen. "Mensen die ik hoog heb zitten, zoals Dave Stewart, Maceo Parker en Prince geven mij het gevoel dat ik werkelijk goed ben."

Lees meer

Afwijzing

Cara Delevingne zou Leonardo DiCaprio hebben afgewezen tijdens de première van The Great Gatsby.

Lees meer

Chaos

Brad Pitt wist altijd al dat hij een gezin met veel kinderen wilde. "Ik wil dat er chaos heerst in mijn huis."

Lees meer