Kim-Lian was niet in trek bij jongens

Laatste update:  27 juni 2011 17:06 info

AMSTERDAM - Kim-Lian van der Meij was vroeger nooit echt gewild door jongens. In tegenstelling tot haar nieuwe personage Smurfin had ze de jongens niet voor het uitkiezen.

Foto:  NU.nl/Martin van Os

De 30-jarige musicalster is binnenkort te horen in de film over de blauwe wezentjes. "Ik was in mijn jeugd niet erg in trek", geeft ze toe.

"Ik was een laatbloeier, dus ik had nog geen borsten en geen heupen. Al mijn vriendinnetjes wel, dus toen ik uitging was er niet echt iemand die naar mij omkeek. Dat kwam pas veel later."

Kim-Lian is vanaf begin augustus in de bioscopen te horen als Smurfin. "Dit vind ik vooral leuk om te doen voor mijn kinderen", zegt ze. "Als mijn kinderen wat ouder zijn kan ik zeggen: kom we gaan deze film eens opzetten. En dan kijken of ze horen dat ik dat ben. Dat vind ik heel erg leuk."
 

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Lifestyle

Ugg maakt bruidscollectie

Yolanthe

Yolanthe Sneijder-Cabau bracht woensdag met vriendinnen de middag door in het Amsterdamse Vondelpark en hield via Twitter haar vele fans de hele dag up-to-date.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Usher in tranen

Usher barstte maandag in tranen uit toen zijn ex-vrouw hem in de rechtszaal ervan beschuldigde dat hij een slechte vader is.

Bekijk video

Ellen ten Damme

 Voor het goede doel heeft Ellen ten Damme graag wat over. Ze is dan ook niet te beroerd het bed in te duiken met fans om geld in te zamelen voor zeeschildpadden.

Bekijk video

Adele

Maar liefst 12 van de 18 nominaties wist Adele in Los Angeles bij de Billboard Music Awards te verzilveren.

Bekijk video

Verboden in Tadzjikistan

Generaal Aladeen is niet welkom in Tadzjikistan. De film rond het nieuwste personage van Sacha Baron Cohen, The Dictator, mag niet vertoond worden in het Centraal-Aziatische land.

Bekijk video