Weduwe sms't Patrick Swayze nog

Laatste update:  9 september 2010 17:08 info

AMSTERDAM - De weduwe van Patrick Swayze heeft het er maar moeilijk mee dat haar man niet meer onder de levenden is. Lisa Niemi bestookt de acteur nog steeds met sms'jes.

Foto:  ANP

Swayze stierf bijna een jaar geleden aan de gevolgen van alvleesklierkanker.

"Ik schrijf gewoon wat ik altijd schreef: ik hou van je. En daarna huil ik een beetje van binnen", doet Lisa uit de doeken in het Amerikaanse People. De weduwe vertelt dat ze altijd sms't naar Swayze's nummer voordat ze een vliegtuig instapt.

"De berichtjes komen niet terug. Dus of ze komen daarboven aan, of een wildvreemde denkt: hé, er houdt iemand van me", gaat Niemi verder. "Ik vind het hoe dan ook een win-winsituatie."

Aanwezigheid

De 54-jarige Lisa voelt de aanwezigheid van haar echtgenoot nog steeds en leert naar eigen zeggen langzaam omgaan met het 'verschrikkelijke' verlies. "Hij wilde dat het goed met mij zou gaan, dat weet ik."

"En ik ben nu ook sterker. Het feit dat ik een aantal goede dagen heb gehad, geeft me de hoop dat ik er nog meer kan hebben."

Dinsdag is het precies een jaar geleden dat Patrick Swayze de strijd tegen kanker verloor. De acteur stierf op 57-jarige leeftijd. Hij speelde onder meer in de films Ghost en Dirty Dancing.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)
Banner NUjournaal Entertainment

Première

Maandag ging in Pathé Buitenhof in Den Haag de film Als je verliefd wordt in première. Hoofdrolspeler Bas Muijs weet zelf alles van het onderwerp af.

Bekijk fotoserie (8)

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video

Madonna

Queen of Pop Madonna droeg tijdens de Superbowl onder andere Givenchy en Philip Treacy.

Bekijk fotoserie (10)

Tien jaar

Prins Willem-Alexander en prinses Máxima zijn donderdag tien jaar getrouwd.

Bekijk fotoserie (10)