Taylor Lautner schikt zaak over caravan

Laatste update:  5 september 2010 13:07 info

AMSTERDAM - Taylor Lautner heeft zich niet hoeven opdrukken om een conflict over een te laat geleverde luxe caravan uit de wereld te helpen.

Foto:  Wenn.com

De Twilight-acteur heeft de rechtszaak geschikt met de trailerfabrikant. Lautner zal de veertigduizend dollar die hij kreeg doneren aan het goede doel.

Lautner klaagde de caravanfabrikant vorige week aan. De 18-jarige acteur had een luxe onderkomen van driehonderdduizend dollar besteld voor tijdens de opnamen van zijn nieuwe film Abduction, maar de trailer arriveerde veel te laat. Lautner raakte geïrriteerd en kreeg een zware emotionele last op zijn schouders.

Opdrukken

De fabrikant stelde voor de zaak af te laten hangen van een wedstrijdje opdrukken. Wie zich het vaakst op zou kunnen drukken, mocht bepalen naar welk goed doel de schadevergoeding zou gaan. Lautner, wiens wasbordje wereldberoemd is, liet via zijn advocaat weten niet mee te doen aan de wedstrijd. "Dit voorstel getuigt van gebrek aan professionaliteit", oordeelde de raadsman.

Lautner is van plan de veertigduizend dollar te doneren aan The Lollipop Theater Network. Dit goede doel zorgt ervoor dat grote bioscoophits ook te zien zijn in ziekenhuizen, zodat zieke kinderen net als hun gezonde leeftijdsgenoten van films kunnen genieten.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)
Banner NUjournaal Entertainment

Première

Maandag ging in Pathé Buitenhof in Den Haag de film Als je verliefd wordt in première. Hoofdrolspeler Bas Muijs weet zelf alles van het onderwerp af.

Bekijk fotoserie (8)

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video

Madonna

Queen of Pop Madonna droeg tijdens de Superbowl onder andere Givenchy en Philip Treacy.

Bekijk fotoserie (10)

Tien jaar

Prins Willem-Alexander en prinses Máxima zijn donderdag tien jaar getrouwd.

Bekijk fotoserie (10)