Katja Schuurman hoopt op eeuwig leven

Laatste update:  3 september 2010 10:53 info

AMSTERDAM - Katja Römer-Schuurman hoopt dat tegen de tijd dat ze bejaard is 'iets is uitgevonden voor het eeuwige leven'. "Ik denk dat we veel meer rust zouden hebben", fantaseert Katja in Vrouw, een bijlage van De Telegraaf.

Foto:  ANP

Katja's dochter Sammie kwam in april ter wereld. "Ik wilde altijd al moeder worden voor mijn 35e en dat is me toch maar mooi gegeven", vertelt de 35-jarige actrice en presentatrice.

Katja geniet met volle teugen van haar dochtertje, maar kan haar gevoelens over het moederschap nog niet onder woorden brengen.

"Het besef dat dit nu mijn gezin is, dat zij onze dochter is. Ik heb er eigenlijk geen woorden voor. Vraag me alsjeblieft niet hoe ik denk over het moederschap. Ik weet het gewoon nog niet. Het is allemaal nog zo nieuw, zo onwerkelijk."

Luxe positie

Katja en haar man Thijs Römer streven er volgens de brunette naar altijd bij Sammie te zijn. "Niet dat ik iets tegen crèches heb hoor. We zitten gewoon in een luxe positie."

Katja is van plan zich de komende tijd meer te richten op acteren dan op presenteren. "Dat is toch iets waar ik het meest opgewonden van raak. Ik kijk zelf ook liever naar films of series dan naar televisieprogramma's. Dat inspireert me meer."

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)
Banner NUjournaal Entertainment

Première

Maandag ging in Pathé Buitenhof in Den Haag de film Als je verliefd wordt in première. Hoofdrolspeler Bas Muijs weet zelf alles van het onderwerp af.

Bekijk fotoserie (8)

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video

Madonna

Queen of Pop Madonna droeg tijdens de Superbowl onder andere Givenchy en Philip Treacy.

Bekijk fotoserie (10)

Tien jaar

Prins Willem-Alexander en prinses Máxima zijn donderdag tien jaar getrouwd.

Bekijk fotoserie (10)