Thomas Berge bedankt fans voor steun

Laatste update:  1 september 2010 13:14 info

AMSTERDAM - Thomas Berge is zijn fans dankbaar voor alle steun na zijn onthullende interview. De 20-jarige zanger biechtte dinsdag op dat hij eerder dit jaar een paar weken in een afkickkliniek doorbracht.

Foto:  ANP

"Bedankt voor jullie steun en support", twittert Thomas. "Het was zwaar en moeilijk, maar ik voel me een nieuw mens vandaag. Een last van mijn schouders."

Niet alleen Thomas' fans steunen de zanger, ook zijn eveneens muzikale broertje Rens steekt hem een hart onder de riem.

Via een persbericht laat Rens' band T.I.M. weten respect te hebben voor Thomas' keuze zijn verhaal met heel Nederland te delen.

Stemproblemen

Berge, die werd geboren als Chiel Ottink, bracht in maart twee weken door in een kliniek van verslavingsdeskundige Keith Bakker. Destijds verklaarde Berges management dat de zanger stemproblemen had. Vanwege een 'infectie aan zijn stembanden' werd een aantal optredens geschrapt.

Thomas vertelde dinsdag dat hij niet verslaafd was, maar wel enorm genoot van alcohol en drugs. "Ik was niet gelukkig", zei Thomas in RTL Boulevard.

"Als ik dronk, dan gebruikte ik er ook drugs bij. Door naar Keith te gaan heb ik echt een heel groot probleem kunnen vermijden."

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Achterklap in Beeld

Harry Styles in Barcelona, Jennifer Lopez geeft presentatie en Máxima in Utrecht.

Bekijk fotoserie (100)
Banner NUjournaal Entertainment

Invloedrijk

Oprah Winfrey is de meest invloedrijke vrouwelijke bekendheid. Zangeres Beyoncé staat op een tweede plaats.

Lees meer

Belastingdienst

De Belastingdienst stopt met het uitzenden van een radiocommercial met Barbie nadat er discussie is ontstaan over de reclamespot.

Lees meer

Achtbaan

Tjitske Reidinga heeft constant het gevoel dat haar leven een achtbaan is.

Lees meer

Zelfvertrouwen

Candy Dulfer heeft haar zelfvertrouwen te danken aan anderen. "Mensen die ik hoog heb zitten, zoals Dave Stewart, Maceo Parker en Prince geven mij het gevoel dat ik werkelijk goed ben."

Lees meer