Jewel zingt undercover in karaoketent
AMSTERDAM – Bezoekers van een karaokebar in Los Angeles keken raar op toen een muurbloempje ineens een perfecte imitatie van een liedje van Jewel neerzette. Dat was achteraf gezien niet gek: het was de zangeres zelf.
Foto: Wenn
Dit is te zien in een video van de Amerikaanse site FunnyOrDie.com, een videosite van onder anderen komiek en acteur Will Ferrell. In de video is te zien dat de zangeres, voordat ze de karaokebar bezoekt, zich eerst vermomt als een brunette met grote neus en bril.
Als ze door collega’s het podium op wordt getrokken begint ze eerst heel verlegen te zingen. Maar naarmate het liedje vordert zingt ze met steeds meer overtuiging, tot vreugde van het publiek.
Susan Boyle
Ze werd door een toeschouwer zelfs vergeleken met de Britse Susan Boyle, bekend van British Got Talent. De zangeres geeft in een interview in de video aan dat haar zenuwen op het podium niet geacteerd waren.
“Ik was bang dat ik eruit zou zien als een verkleed iemand”, aldus de zangeres.
De video is inmiddels een hit in de Verenigde Staten, hij is al bijna een half miljoen keer bekeken.

Startpagina