Leontine Borsato leent stem aan kat

Laatste update:  22 juni 2010 16:34 info

AMSTERDAM - Leontine Borsato wordt een kittige kat. De actrice en presentatrice spreekt de stem in van Kitty Galore in de nieuwe film 'Cats en Dogs: De Wraak van Kitty Galore'. GTST-acteur Jan Kooijman leent zijn stem aan een hond, maakte filmstudio Warner dinsdag bekend.

Foto:  NU.nl/Chris Heijmans

Kooijman gaat zich inleven in Digg, een heldhaftige herdershond. In de originele versie spreekt acteur James Marsden, bekend van de X-Men-films, de stem van Digg in.

Borsato's kat heeft in de Engelstalige versie het stemgeluid van zangeres en actrice Bette Midler.

In 'Cats en Dogs: De Wraak van Kitty Galore' moeten katten en honden de strijdbijl begraven. Samen slaan ze de poten ineen tegen ex-spion Kitty Galore.

Zij heeft niet alleen de honden, maar ook de katten de oorlog verklaard. De tweede 'Cats en Dogs'-film draait vanaf 28 juli in de Nederlandse bioscopen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Lifestyle

Ugg maakt bruidscollectie

Usher in tranen

Usher barstte maandag in tranen uit toen zijn ex-vrouw hem in de rechtszaal ervan beschuldigde dat hij een slechte vader is.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Ellen ten Damme

 Voor het goede doel heeft Ellen ten Damme graag wat over. Ze is dan ook niet te beroerd het bed in te duiken met fans om geld in te zamelen voor zeeschildpadden.

Bekijk video

Adele

Maar liefst 12 van de 18 nominaties wist Adele in Los Angeles bij de Billboard Music Awards te verzilveren.

Bekijk video

Verboden in Tadzjikistan

Generaal Aladeen is niet welkom in Tadzjikistan. De film rond het nieuwste personage van Sacha Baron Cohen, The Dictator, mag niet vertoond worden in het Centraal-Aziatische land.

Bekijk video

Toppers

De Toppers, René Froger, Gerard Joling en Jeroen van der Boom staan dit weekend in de Arena in Amsterdam.

Bekijk fotoserie (17)