Dochter voor Katja en Thijs

Laatste update:  22 april 2010 18:13 info

AMSTERDAM - Katja Schuurman en Thijs Römer zijn donderdag ouders van een dochter geworden. Dat heeft hun management bevestigd. Het meisje heet Sammie en is gezond ter wereld gekomen. Sammie werd donderdagochtend in het ziekenhuis geboren.

Foto:  NU.nl/Alphons Nieuwenhuis

"Moeder en dochter maken het goed", laat het management weten. "Katja en Thijs zijn erg gelukkig met hun kind."

Eerder meldde overgrootvader van de baby acteur Piet Römer tegenover RTL Boulevard dat "de bevalling is goed gegaan".

Trouwen

Katja en Thijs leerden elkaar kennen op de set van 'Medea' en trouwden in 2006. In oktober maakte het stel bekend in blijde verwachting te zijn. Een paar maanden eerder had Schuurman een miskraam.

Afgelopen week verschenen er in het tijdschrift LINDA nog onthullende foto's van een hoogzwangere Katja.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)
Banner NUjournaal Entertainment

Première

Maandag ging in Pathé Buitenhof in Den Haag de film Als je verliefd wordt in première. Hoofdrolspeler Bas Muijs weet zelf alles van het onderwerp af.

Bekijk fotoserie (8)

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video

Madonna

Queen of Pop Madonna droeg tijdens de Superbowl onder andere Givenchy en Philip Treacy.

Bekijk fotoserie (10)

Tien jaar

Prins Willem-Alexander en prinses Máxima zijn donderdag tien jaar getrouwd.

Bekijk fotoserie (10)