Oom Frans Bauer heeft geen contact met familie
AMSTERDAM - De oom van Frans Bauer spreekt niet met zijn familie. Eind vorige maand troffen agenten de zwaargewonde man en het lichaam van de tante van de zanger aan in hun woonwagen in Fijnaart.
Foto: ANP
Tante Doortje kwam om het leven door een schotwond. De geplande zelfdoding van oom Giel mislukte.
Sindsdien hoort de familie niets meer van Giel. Van hem is alleen bekend dat hij is opgenomen in een instelling. Daar wordt hij momenteel begeleid, omdat hij depressief is.
Opgenomen
"Wij hebben geen contact met hem. Hij is opgenomen. Dat is ons medegedeeld", zegt Dorus Bauer, de broer van Frans woensdag in RTL Boulevard.
Het programma is benaderd door een persoon die met verschillende onthullingen komt. Zo zou oom Giel niet welkom zijn geweest bij de uitvaart van Doortje, omdat de politie bang was dat dit onrust zou veroorzaken.
Woonwagen
Ook zou de woonwagen van Giel en Doortje zou inmiddels zijn leeggehaald door de familie. Dorus Bauer ontkent dit echter. "Ronduit belachelijk. Als je niet weet hoe de vork in de steel zit, zeg dan niets", zegt Dorus Bauer.
Oom Giel wordt niet vervolgd voor de dood van zijn vrouw. Bauers oom en zijn vrouw wilden samen uit het leven te stappen. Doortje overleed, haar man overleefde de zelfmoord.

Startpagina